Váš košík je prázdný

POWERFLEX

Standart Road Series
Tato řada silentbloků je navržena, aby zlepšila celkovou ovladatelnost daného vozu zejména na běžné silnici. Z pohledu hlučnosti a vibrací jsou polyuretanové silentbloky na stejné nebo lepší úrovni ve srovnání s gumovými silentbloky a jejich životnost je nesrovnatelně delší bez příznaků starnutí, jakými jsou praskání či blednutí. V rámci série Standart Road Series se můžete setkat s různým barevným odlišením podle tuhosti, protože v rámci této série je tuhost silentbloku přizpůsobena konkrétnímu účelu a umístění.

Black Race Series
Polyuretanové silentbloky Powerflex Black Race Series jsou vyráběny z černé směsi 95A, která zajišťuje maximální kontrolu nad geometrií podvozku. Jsou určeny výhradně pro sportovní použití a motorsport, jelikož jsou až o 80% tužší než běžné gumové silentbloky a o 25% tužší než nejběžnější fialová směs Powerflex. V silničním provozu může použití těchto silentbloků působit rušivě vzhledem ke zvýšené hlučnosti a vibracím.

Heritage Collection
Polyuretanové silentbloky řady Heritage Collection využívají současné moderní materiály a jejich výhody pro použití nejen na běžných vozech, ale také na klasických vozech, oldtimerech a veteránech. Jejich tuhost a s tím související komfort je na úrovni gumových silentbloků, ale díky použití polyuretanu mají silentbloky delší životnost.


  V případě zájmu o velkoobchodní odběr zboží nás kontaktujte na info@chevron-racing.com.

! Chevron Racing je oficiálním distributorem pro Českou republiku a Slovensko !