Váš košík je prázdný

Velkoobchod

Také byste se chtěli stát naším obchodním partnerem?

Jsme oficiální zástupci a výhradní dovozci výfukových systémů Ragazzon do České a Slovenské republiky. 

Dále zastupujeme a velkoobchodně nabízíme zboži firem Cadamuro Design, EBC Brakes, Lowtec, Novitec, Powerflex a Supersprint.

Máte-li zájem o námi nabízené zboží z našeho sortimentu, kontaktujte nás na e-mailu sales@ragazzon.cz nebo sales@chevron-racing.com.

Podmínky pro velkoobchod

Vážení potencionální obchodní partneři, připravili jsme pro Vás výhodné podmínky pro velkoobchodní nákup veškerého zboží z našeho sortimentu. Pro navázání velkoobchodní spolupráce je nutné zaslat kopie živnostenského listu a osvědčení o registraci plátce daně (pokud jste plátci DPH) na e-mail sales@ragazzon.cz nebo sales@chevron-racing.com. Dále žádáme o zaslání webové prezentace, fotografií prodejny či provozovny nebo propagačních materiálů. Vaše doklady budou posouzeny, pokud budete vyhodnoceni jako velkoobchodní odběratel, přidělíme Vám přístup k velkoobchodním cenám (VOC). Na Vámi uvedený e-mail Vás budeme o této skutečnosti informovat.

Ceny uvedené v našem e-shopu jsou maloobchodní včetně DPH 20% pro koncového zákazníka, po přihlášení do systému budete automaticky nakupovat za VOC.

Minimální limit pro jednorázový velkoobchodní nákup je stanoven na 5.000Kč s DPH pro zákazníky v ČR a 5.000Kč s DPH pro naše zahraniční zákazníky pokud není dohodnuto jinak.

Prosíme o neposkytování přístupových kódů do velkoobchodní sekce třetím osobám.

Platba za zboží je uskutečnována předem bezhotovostním převodem oproti proforma faktuře.

Objednané zboží zasíláme přepravní společností PPL. Další možnosti přepravy se řeší individuálně.

Výslovně zakazujeme kopírovat a stahovat fotky, které jsou uveřejněné na našem e-shopu, bez našeho svolení. Potřebnou fotodokumentaci bez našeho vodotisku můžeme poskytnout na datovém nosiči po podepsání našich VO podmínek. V případě jejich nedodržení se budeme dožadovat zákazu jakéhokoliv dalšího nakládání s těmito údaji.
 

Prosíme o důkladné prostudování našich Obchodních podmínek.

 

Těšíme se na budoucí spolupráci.

zpět