Váš košík je prázdný

MIRROR BRIGHT


Zbrusu nová řada produktů Meguiar’s Mirror Bright™ spojující více než stoletou tradici a ty nejmodernější technologie pro fantastické výsledky, do kterých se jednoduše zamilujete!

Společnost Meguiar's pro všechny automobilové nadšence, kteří milují auta, a jsou spojeni napříč celým světem díky úžasnému automobilovému koníčku, načerpala inspiraci z produktů, kterými prošla celou historii automobilismu, a spojila je s těmi nejmodernějšími technologiemi, aby připravila zbrusu novou řadu produktů, mezi kterými si jednoduše vybere každý "autíčkář".

Láhve v tradičním designu z poloviny minulého století, naplněné tím nejkvalitnějším, co v současnosti nabízí autokosmetický průmysl - to je zbrusu nová řada Meguiar's Mirror Bright™!
 
V každé generaci, existují lidé s touhou... a dovednostmi... k vytváření úžasných věcí vlastníma rukama. Možná to zdědili po svých předcích, nebo jsou to možná prostě jen staré duše žijící v moderní době. Je to nový přístup, ale s tradičními hodnotami. Je to nostalgie, která nezestárne. Někdy čerpají z toho, co bylo, a dělají z něj to, co právě teď je, jen lepší. Jindy vytvářejí něco úplně nového, ale s hlubokým respektem k tradicím minulosti. Řemeslo jednoduše vytváří nové věci, které se rodí díky umění šikovných rukou.

Zručnost je relativní. Vkus je osobitý. Řemeslo je univerzální. Řada Mirror Bright byla vytvořena ke ztělesnění tohoto ideálu, aby umožnila jednotlivcům znovu stvořit jejich vlastní tradice.

V této kategorii není vloženo žádné zboží.